Značka Effiki se zrodila ze snu.

Její tvůrkyně snila o tom, že jako první nabídne dětem výrobky z vysoce kvalitních látek v decentních barvách.

Když vznikne sen, zrodí se akce. V roce 2009 na polském trhu s textilem pro kojence převládaly intenzivně barvené látky nízké kvality a náhodné vzory. 

Dítě má od prvních minut svého života velmi citlivé smysly. Od těchto prvních okamžiků také žije ve světě textilu. Vždyť je baleno, utíráno, oblékáno, ukládáno ke spánku – po celou dobu je v přímém kontaktu s látkou. Proto jsem chtěla, aby svět každého miminka byl zjemněný a příjemný pro jeho tělo. Aby se cítilo bezpečně.

Vytvořením Effiki jsem vytvořila alternativu ke stylu dětských výrobků existujících v té době na polském trhu. Kromě toho jsem se zaměřila na kvalitu – to byla moje podmínka.

Další ambicí bylo vyrábět věci, které vydrží, které lze dále prodávat nebo předávat – bez nutnosti kupovat další nové výrobky. To se nám daří díky nadčasovému stylu, ale také hlavně díky materiálům. Jsme polská značka, která používá certifikované látky od těch nejlepších, prověřených dodavatelů. Proto naše věci vydrží dlouhá léta.

Nyní je zakladatelka matkou tří dětí. A každý další výrobek Effiki je reakcí na jejich potřeby, aby se dobře vyvíjely. Každý rok se objevují nové výrobky, ale největší pýchou a láskou na první pohled je … Králíček Effik.

V co v Effiki věříme ? Že láska je energie, která vždy přináší dobré ovoce. Proto ve společnosti Effiki předáváme toto dobro dál … #wesharelove.