little dutch logo mimio

Little Dutch je rodinný podnik, který vznikl v podkroví malého domu. Od té doby se vyvinul ve společnost s více než 45 zaměstnanci. Zakladatka Rinke van der Helm. : „Když jsem čekala naše nejstarší dítě, hledala jsem krásné doplňky do dětského pokoje. Protože jsem je nemohla sehnat, začala jsem vyrábět vlastní lampy.

Od svého okolí jsem se setkala se spoustou pozitivních reakcí. Vidět, jak tyto výrobky dělají rodičům a dětem radost. Bylo úžasné a přimělo mě to chtít víc.

Vyjadřovat lásku prostřednictvím krásných, láskyplných a jedinečných výrobků a přidat rodině trochu radosti navíc je stále hlavní hnací silou všeho, co ve společnosti Little Dutch děláme. Jsem neuvěřitelně hrdá na to, že se značka rozrostla z jedné lampy na mezinárodní značku s rozsáhlým sortimentem pro miminka, batolata a předškoláky. Já a můj tým budeme i nadále hledat nové způsoby, jak udělat radost ještě více dětem a rodičům.“

Výrobky jsou kvalitní dřevěné hračky určené pro děti od narození do 5 let věku dítěte. Jemné barvy a roztomilé motivy dřevěných hraček značky Little Dutch si zamilujete. Ať už tedy sháníte domeček pro panenky nebo si vaše zlatíčko přeje přeměnit obývací pokoj v nádraží s vláčky. Hračky Little Dutch vás nezklamou.

699  s DPH
459  s DPH