JaBaDaBaDo je švédská designová společnost, která vyrábí a prodává dětské dřevěné hračky, nábytek a dekorace do dětských pokojů. Kombinuje skandinávský design s veselým a hravým srdcem s jedinečnými vzory a moderními barvami.

Společnost je hračkářská firma, kterou v roce 1993 založili manželé Eva a Calle. Spojuje je vášeň pro designové a ručně vyráběné dětské hračky a dekorace. Od té doby se firma rozrostla a dnes se kolekce JaBaDaBaDo prodává ve Skandinávii a Evropě.

Filozofie značky i nadále vychází ze základní koncepce; navrhovat vysoce kvalitní a zábavné výrobky, které podporují rozvoj, hravost a představivost dětí a přinášejí do jejich malého kouzelného světa pocit zábavy a štěstí.

Všechny výrobky jsou navrhovány přímo ve Švédsku a vyráběny z pečlivě vybraných materiálů nejvyšší kvality. Velká část kolekce je vyrobena z přírodních materiálů, jako je dřevo a bavlna. Materiály, které uspokojí požadavky rodičů na kvalitu a zajistí, že hračky vydrží i pro další generace, které je budou milovat a opatrovat.

Výrobky jsou vytvářeny s velkou vášní a inovací, aby byly zábavné a funkční, měly vzrušující tvary a inovativní vzory.

Od roku 2021 je JaBaDaBaDo součástí Bare Collective, firemní skupiny v oblasti dětských a hygienických výrobků s vizí, aby se udržitelná spotřeba stala normou.

Dřevěné hračky

Jabadabado – Čajový set

999  s DPH

Dřevěné hračky

JaBaDaBaDo Buben – modrý

789  s DPH

Chrastítka a kousátka

JABADABADO Chrastítko medvěd modrý

329  s DPH

Chrastítka a kousátka

JABADABADO Chrastítko slon

329  s DPH

Chrastítka se jménem

JABADABADO Chrastítko zajíc

259  s DPH