Nová kolekce „WINTER ON THE PRAIRIE“ je TADY!

Když první kousavý mráz pokryje jemné okvětní lístky divokých růží, zima dorazí do prérie.
Loučíme se s létem a objímáme nádheru této poslední podzimní růže.

Kolekce AW/22 značky Elodie se inspiruje krásou a silou této malé květiny. Základní tóny kolekce v tlumené barvě Pebble Blue a Minnesota Green ožívají jak v rozkvetlém vzoru „Autumn Rose“, tak v graficky výraznějších konturách „Pioneer Spirit“ a „Tidemark drops“.

Styl je ovlivněn prvními průzkumníky a osadníky prérií, materiály a detaily, které dokázaly udržet malé pionýry v teple, když se přihnaly první zimní bouře.
 
Kolekce obsahuje roztomilé hřejivé nákrčníky, vlněné pokrývky hlavy, Billyho – plyšového medvědího společníka a v neposlední řadě obrovský výběr fusaků do kočárku. Výrobky, které poskytnou přístřeší těm nejmenším a udrží je v pohodlí, i když je „zima na prérii“.

Středobodem každé nové zimní kolekce Elodie jsou fusaky. V posledních 15 letech se neustále zdokonalovaly a vylepšovaly. Styly se střídají, ale vylepšení zůstávají. V letošním roce zaznamenáváme zatím největší rozšíření,

do sortimentu přibylo 16 nových stylů fusaků do kočárku a dětských kombinéz.

Pozdravte Billyho – malého plyšového medvěda, který se stal maskotem kolekce. Kromě tohoto rozkošného medvídka, který nosí svetr, najdete jeho roztomilou tvářičku na dudlíku a klipu na dudlík.

ELODIE DETAILS Snuggle - Billy the Bear
ELODIE DETAILS Snuggle - Billy the Bear

Jako vždy je kolekce vytvářena s veškerým příslušenstvím, které si můžete přát. Každý nový styl má něco, co se k sobě hodí. Rukavičky, pokrývky hlavy ve všech tvarech a podobách, přebalovací tašky, deky a dokonce i některé útulné rukavičky do kočárku v nových barvách. A nenechte si ujít naše nové rozkošné hřejivé nákrčníky, které jsou dokonalou tečkou na závěr nového zimního outfitu vašeho děťátka.

PROHLÉDNOUT KOLEKCI