Představujeme ELODIE DETAILS Kolekci Poolside Playtime

Představujeme novou kolekci značky ELODIE DETAILS nesoucí název Poolside Playtime – barevnou kolekci ideální pro zábavné léto u bazénu. Tato kolekce, inspirovaná plameňáky a citronovými kapkami, nabízí spoustu zářivých odstínů, které vykouzlí úsměv na tvářích.

kolekce 2022 poolside playtime

Letošní léto je především o zábavě a užívání si slunce. V této kolekci se Elodie vyřádila na barvách a vrhla se do hravé škály kousků, abyste u bazénu vypadali skvěle a barevně.

Užijte si tyto veselé potisky a barvy, které budou na slunci zářit.

Není žádnou novinkou, že značka ELODIE DETAILS je specialista na bryndáky! Při navrhování nových kousků se doslova vždy vyřádí! Přednostní jsou krásné vzory s hravými prvky, zaměřené na jedinečné a designové detaily. Kromě toho, bryndáky vypadají výjimečně roztomile, mají široký střih pokrývající ramena i hrudník a také velkou přední kapsu, která zachytí všechnu tající zmrzlinu.

Navíc jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu, po použití je stačí rychle opláchnout nebo otřít a během několika minut uschnou a jsou připraveny k dalšímu použití, takže se s nimi můžete ponořit i do bazénu. Díky měkkému a pružnému materiálu je snadno složíte a můžete s bryndáčkem vyrazit na každou párty u bazénu nebo na pláž.

Nezbytnou součástí hraní u bazénu je samozřejmě něco, čím se můžete osušit. Krásné ručníky s kapucí patří již dlouho k základním prvkům plážové a koupelové výbavy a nyní značka Elodie Details přichází s několika novými kousky. Výrobky, které odpovídají náladě bazénové párty – zábavné, energické a připravené na všechno.

K nabídce osušek do koupele se v této sezóně přidávají nové, vysoce kvalitní a superabsorpční župany a ponča do koupele, vyrobené z bavlněného froté, které vaše batole v mžiku osuší.

Vybírejte mezi volně padnoucím nazouvacím pončem, které umožňuje plný pohyb a přitom zůstává na místě během hraní, nebo luxusním županem z veluru a bavlněného froté, který je ideální pro zachumlání a zahřátí po koupeli.